C:a 24x37cm, Vintage print, monterad på masonit, Etikettsignerad, smärre skador. Minor wear.
1.800 SEK | 2010-03-26 14:18 |
1.700 SEK | 2010-03-27 12:34 |
475 SEK | 2010-03-24 19:31 |
300 SEK | 2010-03-19 19:12 |
1 SEK | 2010-03-16 14:39 |