Foto: Tore Johnson, Text: Göran Schildt, W & W, Stockholm 1952, häftad, smärre skador, och Stockholms-Kärlek, Foto: Hans Hammarskiöld, Text: Marianne Höök, W & W Stockholm 1953, häftad, obetydligt slitage.
240 SEK | 2010-03-27 12:37 |
230 SEK | 2010-03-27 13:05 |