För tre ljus vardera. Svartmålad smide, behängd med glasdekorer. Undertill signerade. Repor. (H.46)
2 100 SEK | 2013-10-27 10:24 |
2 000 SEK | 2013-10-27 15:30 |
1 600 SEK | 2013-10-27 10:24 |
1 100 SEK | 2013-10-27 09:58 |
850 SEK | 2013-10-27 09:40 |
650 SEK | 2013-10-24 23:47 |
600 SEK | 2013-10-21 14:45 |
550 SEK | 2013-10-20 20:32 |
550 SEK | 2013-10-21 08:39 |
300 SEK | 2013-10-20 18:16 |
100 SEK | Startpris |