Design Johan Petter Johansson. Grålackad metall med ställbar vinkel och längd. Slitage, repor, skärm med färgfläckar. (L.131-300)
3 600 SEK | 2013-10-22 11:23 |
3 500 SEK | 2013-10-24 23:49 |
3 300 SEK | 2013-10-23 20:34 |
2 700 SEK | 2013-10-19 21:27 |
2 000 SEK | 2013-10-20 20:33 |
1 400 SEK | 2013-10-20 06:20 |
1 200 SEK | 2013-10-19 20:04 |
850 SEK | 2013-10-19 19:59 |
100 SEK | Startpris |