Ådringsmålat, front med målad dekor av instrument. Signerad E.Normand. Invändigt tygklädd. Handtag i bronspatinerad mässing. Smärre färgslitage. (H.31, L.30)
850 SEK | 2013-10-27 00:59 |
800 SEK | 2013-10-27 07:00 |
700 SEK | 2013-10-26 21:22 |
550 SEK | 2013-10-10 14:51 |
550 SEK | 2013-10-23 14:35 |
175 SEK | 2013-10-21 14:58 |
125 SEK | 2013-10-19 23:15 |
100 SEK | Startpris |