Träskuren och bemålad figur. Signerad och daterad 1944. (H.27)
550 SEK | 2013-08-04 11:14 |
500 SEK | 2013-08-04 10:18 |
475 SEK | 2013-08-04 09:04 |
375 SEK | 2013-08-03 21:52 |
300 SEK | 2013-08-04 08:48 |
250 SEK | 2013-08-03 12:11 |
200 SEK | 2013-08-02 07:04 |
100 SEK | Startpris |