Träskurna och bemålade figurer 2st. Signerade och daterad 1944/45. (HH.15)
1 700 SEK | 2013-08-04 11:24 |
1 600 SEK | 2013-08-04 11:59 |
600 SEK | 2013-08-03 21:54 |
500 SEK | 2013-08-03 12:21 |
475 SEK | 2013-08-03 12:17 |
100 SEK | Startpris |