Fanerad i mahogny. Handtag och beslag i mässing. Smärre slitage, renoverad. (H.84, B.90)
350 SEK | 2013-08-02 08:11 |
350 SEK | 2013-08-03 15:50 |
300 SEK | 2013-08-02 22:54 |
100 SEK | Startpris |