Ek. 10st stolar samt bord med två iläggsskivor. Några stolar med avvikande klädsel, slitage, smärre skador.
2 600 SEK | 2013-08-04 12:00 |
2 500 SEK | 2013-08-04 10:17 |
1 700 SEK | 2013-08-04 01:01 |
700 SEK | 2013-08-03 23:55 |
300 SEK | 2013-08-03 21:55 |
300 SEK | 2013-08-03 22:56 |
200 SEK | 2013-08-02 08:58 |
100 SEK | Startpris |