Med tre lådor. Fanerad. Beslag i mässing. Skiva i marmor. Nyckel finns. Smärre slitage. (H.82, L.88)
1 000 SEK | 2013-08-04 11:54 |
950 SEK | 2013-08-04 10:44 |
750 SEK | 2013-08-04 09:49 |
500 SEK | 2013-08-02 00:26 |
175 SEK | 2013-08-03 05:59 |
100 SEK | Startpris |