Bronserad och förgylld. Smärre förgyllningsslitage. (H.65)
475 SEK | 2013-08-04 12:08 |
450 SEK | 2013-08-04 11:01 |
175 SEK | 2013-08-03 15:56 |
125 SEK | 2013-08-02 22:13 |
100 SEK | Startpris |