Olja på duk, landskap med hästar. Signerad. (60x78)
1 200 SEK | 2013-08-04 11:15 |
1 100 SEK | 2013-08-04 10:37 |
375 SEK | 2013-08-04 09:58 |
325 SEK | 2013-08-02 16:43 |
300 SEK | 2013-08-04 07:12 |
250 SEK | 2013-08-01 22:42 |
100 SEK | Startpris |