Olja på duk, insjölandskap med svanar. Signerad. (49x56)
300 SEK | 2013-08-25 00:01 |
275 SEK | 2013-08-24 10:53 |
175 SEK | 2013-08-24 11:22 |
125 SEK | 2013-08-22 21:18 |
100 SEK | 2013-08-22 18:57 |
100 SEK | Startpris |