Olja på pannå, stadsbild med figurer. Signerad. (39x31)
650 SEK | 2013-08-23 18:03 |
600 SEK | 2013-08-23 15:29 |
250 SEK | 2013-08-22 21:17 |
100 SEK | Startpris |