Färglitografi, "Bron". 132/150. Signerad och daterad 2001. Inramad. (Rammått 48x63)
600 SEK | 2013-08-25 12:10 |
550 SEK | 2013-08-24 21:46 |
500 SEK | 2013-08-24 13:51 |
425 SEK | 2013-08-23 19:30 |
200 SEK | 2013-08-22 21:04 |
100 SEK | Startpris |