Olja på duk, poserande kvinna. Signerad. Inramad. (60x88)
550 SEK | 2013-08-25 08:40 |
500 SEK | 2013-08-23 08:34 |
425 SEK | 2013-08-22 23:07 |
375 SEK | 2013-08-22 20:06 |
325 SEK | 2013-08-22 22:04 |
200 SEK | 2013-08-22 18:58 |
100 SEK | 2013-08-22 18:48 |
100 SEK | Startpris |