Originalmålade. Väggmjölkar samt låda med skjutlock. Slitage, smärre skador. (LL.36)
275 SEK | 2013-08-25 12:01 |
250 SEK | 2013-08-25 11:36 |
200 SEK | 2013-08-24 21:10 |
100 SEK | 2013-08-24 07:05 |
100 SEK | Startpris |