Med reliefdekor och handmålade blommor. Mindre bruksslitage och mindre repor. (största D.27)
550 SEK | 2013-09-15 10:01 |
500 SEK | 2013-09-15 09:42 |
375 SEK | 2013-09-14 14:41 |
100 SEK | Startpris |