Laggat kärl daterat 1863, med bomärken. Laggad sil, rödmålad, daterad 1845. Bruksslitage. (Största diam.26)
275 SEK | 2013-10-03 20:00 |
250 SEK | 2013-10-03 19:32 |
100 SEK | Startpris |