Tråg med bomärken, rödmålat, 1800-tal. Träskuren och bemålad häst. Besticklåda. Bl.a. med torrspricka, slitage. (LL.42)
475 SEK | 2013-10-06 12:02 |
450 SEK | 2013-10-06 02:07 |
275 SEK | 2013-10-03 21:56 |
275 SEK | 2013-10-05 14:58 |
225 SEK | 2013-10-05 14:23 |
150 SEK | 2013-10-04 18:44 |
100 SEK | Startpris |