Pastell, insjölandskap. Signerad och daterad. I bronserad ram. (34x51)
900 SEK | 2014-01-11 19:09 |
850 SEK | 2014-01-12 11:22 |
400 SEK | 2014-01-12 09:04 |
100 SEK | Startpris |