Färglitografi, vinterbild. Signerad och numrerad. Inramad. (35x50)
325 SEK | 2014-01-12 07:17 |
300 SEK | 2014-01-10 12:00 |
125 SEK | 2014-01-09 23:13 |
100 SEK | 2014-01-09 19:59 |
100 SEK | Startpris |