Medaljong med Carl XII, plakett Carl XII. Silverplakett Norge, 1700-tal, Den Svenske Love faldt for Norske Lovens Fod. Friderichshall. Hårt slitage. (Största diam.10)
600 SEK | 2014-01-12 11:17 |
550 SEK | 2014-01-12 10:16 |
425 SEK | 2014-01-12 00:02 |
325 SEK | 2014-01-11 21:49 |
225 SEK | 2014-01-11 17:35 |
175 SEK | 2014-01-11 12:40 |
100 SEK | Startpris |