Skål på fot, invändigt förgylld, gravyr. Sigill i glas och silver, nagg. Servettring, mynt samt bägare. (HH.10,5)
375 SEK | 2014-01-12 10:11 |
350 SEK | 2014-01-12 10:00 |
300 SEK | 2014-01-12 09:00 |
225 SEK | 2014-01-11 12:12 |
150 SEK | 2014-01-10 20:28 |
100 SEK | Startpris |