Olja på träskiva, blomsterstilleben i japansk vas. Monogramsignerad. Lackad. (46x37)
1 700 SEK | 2014-02-02 06:04 |
1 600 SEK | 2014-02-02 02:06 |
350 SEK | 2014-02-01 12:40 |
100 SEK | Startpris |