Gustavianskt glas med slipad dekor, 17/1800-tal samt glas 6st, 1800-tal, bl.a. med förgylld kant, varav ett med nagg. (H.ca.7)
400 SEK | 2014-02-02 11:35 |
375 SEK | 2014-02-01 16:09 |
150 SEK | 2014-02-02 08:43 |
100 SEK | Startpris |