Figurscen med tre puttin. Understill stämplad och märkt 2224 59. Lagningar. (H.8,5)
650 SEK | 2014-01-31 18:36 |
600 SEK | 2014-01-31 18:27 |
600 SEK | 2014-08-24 04:29 |
200 SEK | 2014-01-30 21:22 |
175 SEK | 2014-01-30 20:13 |
100 SEK | 2014-01-30 19:39 |
100 SEK | Startpris |