Tillbringare 2st, med slipad dekor. Skålar 2st, 1800-tal, mindre kantnaggar samt vas med slipad dekor. (HH.23)
325 SEK | 2014-02-01 23:05 |
300 SEK | 2014-01-31 12:30 |
250 SEK | 2014-02-01 16:37 |
150 SEK | 2014-02-01 15:08 |
100 SEK | 2014-01-30 22:32 |
100 SEK | Startpris |