Gouache, stilleben med fiol. Signerad och daterad 1948. Inramad. (40x33)
1 100 SEK | 2014-02-22 22:14 |
1 000 SEK | 2014-02-21 14:20 |
425 SEK | 2014-02-21 18:49 |
100 SEK | 2014-02-20 20:32 |
100 SEK | Startpris |