Med boett i 14k. Förgyllt stålarmband. Mindre repor.
1 300 SEK | 2014-02-21 21:08 |
1 300 SEK | 2014-02-22 13:21 |
1 100 SEK | 2014-02-20 22:44 |
950 SEK | 2014-02-21 19:29 |
750 SEK | 2014-02-21 12:11 |
125 SEK | 2014-02-20 20:43 |
100 SEK | Startpris |