Handtag i trä och mässing med dekor av hästhuvud. Slida i läder och metall med tryckt dekor. Signerad. Bruksslitage. (L.23)
425 SEK | 2014-02-23 12:16 |
400 SEK | 2014-02-22 21:18 |
350 SEK | 2014-02-23 11:25 |
300 SEK | 2014-02-20 23:22 |
125 SEK | 2014-02-21 07:28 |
100 SEK | Startpris |