Emaljtavla, "Tång". Signerad, á tergo daterad 92. (32x27)
900 SEK | 2014-02-23 11:58 |
850 SEK | 2014-02-23 11:55 |
550 SEK | 2014-02-23 10:29 |
500 SEK | 2014-02-22 13:51 |
475 SEK | 2014-02-12 10:10 |
100 SEK | Startpris |