Olja på pannå, landskap med byggnader. Signerad och daterad -89?. (52x55)
550 SEK | 2014-02-23 09:10 |
500 SEK | 2014-02-22 20:01 |
500 SEK | 2014-02-23 09:06 |
425 SEK | 2014-02-22 12:04 |
200 SEK | 2014-02-20 21:08 |
100 SEK | Startpris |