Mässing. I trälåda. Bruksslitage, etuier med mindre skador. (H.21)
550 SEK | 2014-02-23 10:01 |
550 SEK | 2014-02-23 11:52 |
375 SEK | 2014-02-23 03:47 |
175 SEK | 2014-02-20 23:52 |
100 SEK | Startpris |