Olja på duk, skogslandskap med räv. Signerad. (63x58)
350 SEK | 2014-02-23 10:46 |
325 SEK | 2014-02-23 10:33 |
175 SEK | 2014-02-22 10:18 |
100 SEK | Startpris |