Färglitografi. EA. Signerad och daterad 84. Inramad. (51x36)
475 SEK | 2014-02-22 18:53 |
450 SEK | 2014-02-23 11:38 |
375 SEK | 2014-02-21 16:15 |
325 SEK | 2014-02-21 02:14 |
100 SEK | Startpris |