Fickur flertalet med silverboetter, herrur m.m. Slitage, flertalet med skador.
850 SEK | 2014-02-22 11:31 |
800 SEK | 2014-02-23 11:52 |
600 SEK | 2014-02-23 13:43 |
550 SEK | 2014-02-22 13:24 |
400 SEK | 2014-02-20 23:19 |
375 SEK | 2014-02-21 16:02 |
100 SEK | 2014-02-20 22:41 |
100 SEK | Startpris |