Jakob Åkerman, Stockholm. Ytslitage, bulor, lock med mindre lagning. (H.15,5)
2 800 SEK | 2014-03-16 11:42 |
2 700 SEK | 2014-03-13 17:42 |
600 SEK | 2014-03-14 20:46 |
450 SEK | 2014-03-14 17:23 |
400 SEK | 2014-03-13 21:51 |
100 SEK | 2014-03-13 10:14 |
100 SEK | Startpris |