Kakfat med olivslipning, 18/1900-tal samt tillbringare med slipad dekor 2st. Kakfatet med liten kantnagg. (HH.20)
600 SEK | 2014-03-16 11:45 |
550 SEK | 2014-03-16 10:26 |
425 SEK | 2014-03-16 09:47 |
350 SEK | 2014-03-16 07:44 |
300 SEK | 2014-03-16 09:45 |
250 SEK | 2014-03-15 23:28 |
150 SEK | 2014-03-15 10:31 |
100 SEK | 2014-03-13 09:14 |
100 SEK | Startpris |