Akvarell, gårdsmotiv. Signerad och daterad 1880. Inramad. (21x30)
250 SEK | 2014-04-06 11:15 |
225 SEK | 2014-04-06 10:36 |
100 SEK | 2014-04-03 18:59 |
100 SEK | Startpris |