Olja på duk, gossporträtt. Signerad och daterad 53. (34x26)
750 SEK | 2014-04-05 21:12 |
700 SEK | 2014-04-05 18:45 |
300 SEK | 2014-04-04 20:39 |
225 SEK | 2014-04-04 13:42 |
100 SEK | Startpris |