Olja på duk, gårdsbild. Signerad och daterad 46. (37x54)
300 SEK | 2014-04-06 08:42 |
275 SEK | 2014-04-06 12:00 |
125 SEK | 2014-04-05 22:23 |
100 SEK | 2014-04-04 08:28 |
100 SEK | Startpris |