Tuschteckning, illustration fisketidning. Signerad och daterad 71. Inramad. (13x12,5)
400 SEK | 2014-04-06 11:44 |
375 SEK | 2014-04-06 10:51 |
275 SEK | 2014-04-05 19:37 |
225 SEK | 2014-04-04 14:51 |
150 SEK | 2014-04-04 20:32 |
100 SEK | 2014-04-04 12:28 |
100 SEK | Startpris |