Förgylld metall och marmor. Prismor med nagg. (H.23)
375 SEK | 2014-04-06 11:54 |
350 SEK | 2014-04-06 10:07 |
300 SEK | 2014-04-05 10:19 |
200 SEK | 2014-04-04 16:38 |
200 SEK | 2014-04-04 19:29 |
100 SEK | Startpris |