Färglitografi, komposition med figur. Signerad och numrerad. Inramad. (70x50)
650 SEK | 2014-04-05 21:06 |
600 SEK | 2014-04-05 22:11 |
150 SEK | 2014-04-03 20:44 |
125 SEK | 2014-04-03 20:23 |
100 SEK | Startpris |