Olja på papper, naivt motiv. Signerad och daterad 1970. (29x39)
750 SEK | 2014-05-18 11:21 |
700 SEK | 2014-05-17 18:43 |
500 SEK | 2014-05-17 22:50 |
150 SEK | 2014-05-15 22:24 |
125 SEK | 2014-05-15 22:32 |
100 SEK | Startpris |