Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Daterad 1986 med dedikation. Inramad. (40x40)
650 SEK | 2014-06-01 12:01 |
600 SEK | 2014-06-01 11:40 |
550 SEK | 2014-06-01 09:00 |
375 SEK | 2014-05-31 19:54 |
225 SEK | 2014-05-29 22:02 |
200 SEK | 2014-05-31 09:38 |
100 SEK | Startpris |