Olja på papper, naivt motiv. Signerad och daterad 1968. Inramad. (16x29)
700 SEK | 2014-05-31 18:41 |
650 SEK | 2014-06-01 09:48 |
150 SEK | 2014-05-29 15:20 |
100 SEK | Startpris |