Fanerad. Välvda former. Textil klädsel. Mindre fanerskador. (L.165)
1 600 SEK | 2014-06-01 11:59 |
1 500 SEK | 2014-06-01 12:38 |
1 200 SEK | 2014-06-01 11:37 |
1 100 SEK | 2014-06-01 11:58 |
850 SEK | 2014-06-01 11:31 |
800 SEK | 2014-05-31 22:24 |
400 SEK | 2014-05-30 18:30 |
225 SEK | 2014-05-30 12:13 |
100 SEK | Startpris |