Björk, med skurna dekorer. Isärtagbar. Fanerkompletteringar, ytslitage. (L.250)
600 SEK | 2014-06-01 11:54 |
550 SEK | 2014-06-01 00:47 |
300 SEK | 2014-05-30 21:52 |
200 SEK | 2014-05-30 08:19 |
100 SEK | 2014-05-29 23:39 |
100 SEK | Start price |